Strona główna
Dzisiaj jest: 4 grudnia 2021
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Łukasz Lewandowski
kadencja: VIII
dyżury: zobacz
Komisje:
Od urodzenia mieszkam na Zaciszu (Targówek). Z wykształcenia jestem prawnikiem. Ukończyłem studia magisterskie oraz podyplomowe z zakresu prawa podatkowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Uważam, że procesy urbanizacyjne powinny przebiegać tak, aby zapewnić Mieszkańcom godziwe, bezpieczne warunki życia, możliwość rozwijania zainteresowań, w szczególności młodzieży, oraz udogodnienia dla osób starszych oraz niepełnosprawnych.
Jako Radny Dzielnicy Targówek, dołożę wszelkich starań, by poprawić komunikację, infrastrukturę, bezpieczeństwo, jakość życia oraz zadbać o edukację, kulturę, sport i sprawy społeczne.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]