Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Komisja Kultury i Promocji
Przedmiot działania Komisji:

1.    Opiniowanie i inicjowanie działań z zakresu:
a)    kultury,
b)    promocji.
2.    Opiniowanie projektu i analiza wykonania załącznika dzielnicowego do budżetu Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie właściwości Komisji.
3.    Opiniowanie i rozpatrywanie innych spraw przekazanych przez Radę Dzielnicy, Przewodniczącego Rady Dzielnicy, Zarząd Dzielnicy oraz członków Komisji.
4.    Ocena działań Zarządu Dzielnicy i jednostek organizacyjnych pod względem zgodności z uchwałami Rady w zakresie właściwości Komisji.
5.    Ocena realizacji i terminowości załatwiania przez Zarząd Dzielnicy i jednostki organizacyjne postulatów, wniosków i skarg mieszkańców w zakresie działania Komisji.

skład: 10 radnych
Przewodniczący(a) komisji   Ciastek Jadwiga
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Borczyńska Marta
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Rucyk Justyna
   Golec Grzegorz
   Górska-Manczenko Katarzyna
   Harasim Witold
   Kiljańczyk Joanna
   Miśkiewicz Jolanta
   Sobótka Hanna
   Wyczółkowska Aneta

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]