Strona główna
Dzisiaj jest: 26 października 2021
Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Lucyny
Komisja Sportu i Rekreacji
Przedmiot działania Komisji:

1.    Opiniowanie i inicjowanie działań z zakresu:
a)    sportu i rekreacji,
b)    kultury fizycznej w placówkach oświatowych,
c)    masowej kultury fizycznej, rekreacji i turystyki,
d)    obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych
2.    Opiniowanie projektu i analiza wykonania załącznika dzielnicowego do budżetu Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie właściwości Komisji.
3.    Opiniowanie i rozpatrywanie innych spraw przekazanych przez Radę Dzielnicy, Przewodniczącego Rady Dzielnicy, Zarząd Dzielnicy oraz członków Komisji.
4.    Ocena działań Zarządu Dzielnicy i jednostek organizacyjnych pod względem zgodności z uchwałami Rady w zakresie właściwości Komisji.
5.    Ocena realizacji i terminowości załatwiania przez Zarząd Dzielnicy i jednostki organizacyjne postulatów, wniosków i skarg mieszkańców w zakresie działania Komisji.

skład: 10 radnych
Przewodniczący(a) komisji   Skłodowski Marcin
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Kiljańczyk Joanna
Wiceprzewodniczący(a) komisji   Rucyk Justyna
   Ciastek Jadwiga
   Golec Grzegorz
   Kalinowska Katarzyna
   Miśkiewicz Jolanta
   Mroczek Joanna
   Sosnowska Edyta
   Wąsik Cezary

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]