Strona główna
Dzisiaj jest: 4 grudnia 2021
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza mieszkańców do ćwiczeń na powietrzu. Zajęcia są bezpłatne. Startujemy 12 maja do końca września 2018 roku.
Zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10:00. Szczegóły znajdują się w harmonogramie. Na zajęcia zapraszamy również rodziców z dziećmi, dla których będą zorganizowane gry i zabawy. Wszystkie treningi w ramach projektu " Gimnastyka na powietrzu " są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.
Zajęcia są kontynuacją zeszłorocznego projektu realizowanego w ramach budżetu partycypacyjnego 2017, którego pomysłodawcą było Stowarzyszenie Targówek w Spódnicy.

linki:

>> plakat
>> harmonogram zajęć
>> regulaminy

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa




Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]