Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
| 1 | 2 | 3 |
Turniej Zapaśniczy im. Władysława Pytlasińskiego (6 lipca 2008)
W dniach 5 i 6 lipca 2008r w Warszawie odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w stylu klasycznym, im. Władysława Pytlasińskiego z udziałem zawodników z całego świata. W skład Komitetu organizacyjnego wchodził: Polski Związek Zapaśniczy, Stowarzyszenie zapaśnicze Legia S. A. oraz U.K.S. "Zdrowy Targówek". Komitetowi Honorowemu patronował m. in. Burmistrz Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy - Grzegorz Zawistowski, którego reprezentował Z-ca Burmistrza - Wacław Kowalski.

Podczas ceremonii otwarcia zawodnicy U.K.S. "Zdrowy Targówek" zaprezentowali swoje umiejętności na pokazie zapaśniczym. Dwóch reprezentantów UKS "Zdrowy Targówek" zajęło I miejsca: w kat 55 kg - Mariusz Łoś i w kat. 84 kg.- Artur Michalkiewicz, który będzie reprezentował nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
00-983 Warszawa, ul. Kondratowicza 20

Urząd m.st. Warszawy
Biuletyn Informacji Publicznej
informacja: +48 22 44 38 727
fax: +48 22 675 22 43
e-mail: targowek.urzad@um.warszawa.plLokalizacja Urzędu
Urządumów się na wizytę w Urzędzie
eUrządelektroniczna skrzynka podawcza
eFirma
Załatw sprawę w urzędzieprocedury i formularze
Znajdź mieszkanie do zamianykupno, sprzedaż, zamiana mieszkania

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]