Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
W IV-tym Biegu Niepodległości w Parku Bródnowskim udział wzięło 358 osób. Najliczniejszą reprezentację zgłosiła Szkoła Podstawowa Nr 275. Jej uczniowie zdobyli także najwięcej medali.

Dzięki pomocy harcerzy z hufca Warszawa Praga-Północ, którzy przygotowali trasę i dodatkowo zajęcia programowe, po ukończonym biegu każdy uczestnik mógł wypić ciepłą herbatę przygotowaną przez harcerzy i zasmakować grochówki z wyśmienitej kuchni Szkoły Podstawowej nr 114. Wśród dodatkowych atrakcji przygotowanych dla najmłodszych, znalazły się m. in. układanki, puzzle z wizerunkami królów Polski, gra polegająca na rozpoznaniu postaci historycznych oraz zabawa z hymnem. Na zakończenie część uczestników zawodów wzięła udział w grze praskiego hufca "Graj w biało-czerwone" i ułożyła z trzymanych przed sobą wielkich arkuszy brystolu flagę narodową.

Każdy uczestnik otrzymał znaczek zawodów i folder z informacjami o pochodzeniu godła narodowego, flagi i historii hymnu, oraz listę miejsc pamięci poległych i pomordowanych Polaków na terenie Dzielnicy Targówek.

Najlepszymi w poszczególnych kategoriach okazali się:

  • w klasach I-III: Agata Szatecka i Adam Dębski ze SP Nr 275
  • w klasach IV-VI: Aleksandra Uznańska z SP Nr 28 i Kacper Kuranowski z SP Nr 275
  • w klasach gimnazjalnych: Małgorzata Kowalska Gim. 144 i Norbert Wilde Gim. 145
  • w klasie OPEN: Małgorzata Menderek ZS im. P. Wysockiego i Michał Przybysz LO im. S. Czarnieckiego
| 1 | 2 | 3 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]