Strona główna
Dzisiaj jest: 25 czerwca 2021
Imieniny: Doroty, Łucji, Wilhelma
miesiąc:

Nowa nawierzchnia na Prałatowskiej

Trwa remont ulicy Prałatowskiej na odcinku Ossowskiego – Wejherowska. Zły stan nawierzchni spowodował, że Wydział Infrastruktury Urzędu Dzielnicy Targówek zlecił firmie remontowej wykonanie frezowania nawierzchni oraz ułożenie nakładki asfaltowej.
data zamieszczenia: (11 czerwca 2021 r. )

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań - informacja o dyżurze

Informujemy, ze w związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców m.st. Warszawy możliwością dokonania samospisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 w punktach usytuowanych w Urzędach dzielnic m.st. Warszawy, podjęta została decyzja, że w dniu 12 czerwca 2021 roku (sobota) w godzinach 9.00 – 13.00 wyznaczeni pracownicy Delegatur Biura Administracji i Spraw Obywatelskich będą obsługiwać osoby, które zgłoszą się w celu dopełnienia ustawowego obowiązku samospisu.
data zamieszczenia: (9 czerwca 2021 r. )

Myśl samodzielnie i nie bój się spisu!

Nie chcesz się spisać? Uważasz, że spis jest niepotrzebny? Twierdzisz, że to nielegalna inwigilacja i państwo chce znać twój majątek albo wykorzystać zebrane dane do celów podatkowych? Jeśli masz opory, żeby wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021), przeczytaj, dlaczego warto to zrobić. Dowiedz się, co zyskasz uczestnicząc w spisie, a co stracisz odmawiając udziału.
data zamieszczenia: (8 czerwca 2021 r. )

Wszechnica Edukacyjna Targówek zaprasza na wykład online

Zapraszamy 14 czerwca o godz. 18:00 na wykład online prof. Mariusza Jędrzejko "Cyberzaburzenia u dzieci – co powinni wiedzieć rodzice. Domowa profilaktyka cyberuzależnień".
data zamieszczenia: (8 czerwca 2021 r. )

Zagłosuj na projekty w budżecie obywatelskim od 15 do 30 czerwca 2021 r.

Od 15 do 30 czerwca br. trwa głosowanie, w którym każdy mieszkaniec Warszawy, bez względu na wiek, może zagłosować na wybrane przez siebie projekty w jednej dzielnicy oraz na projekty ogólnomiejskie
data zamieszczenia: (8 czerwca 2021 r. )

Jaki Program sportowo blisko domu? (konsultacje społeczne)

Aktywność fizyczna każdego z nas jest ważna w życiu codziennym. Wpływa nie tylko na dobrą kondycję, ale też poprawia zdrowie i umysł. Nie bez powodu mówi się dziś o dobrostanie, na który składają się zdrowie psychiczne i sprawność fizyczna, w utrzymaniu których znaczącą rolę odgrywa stała umiarkowana aktywność fizyczna.
data zamieszczenia: (8 czerwca 2021 r. )

Budki dla jerzyków i wróbli już gotowe

Z początkiem maja na terenie dzielnicy Targówek przystąpiono do akcji rozmieszczania 250 budek lęgowych dla wróbli i jerzyków
data zamieszczenia: (7 czerwca 2021 r. )

Informacja o XLIV sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Informacja o XLIV sesji Rady Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, która odbędzie się w dniu 9 czerwca 2021 r. o godz. 17.00
data zamieszczenia: (3 czerwca 2021 r. )

"Wpadnij na szczepienie" przez cały tydzień

Warszawa otrzymała 21 tys. jednodawkowych szczepionek firmy Johnson&Johnson. Miasto po sukcesie akcji "Wpadnij na szczepienie" umożliwia teraz szczepienia przez cały tydzień bez konieczności wcześniejszego rejestrowania się i zapisów.
data zamieszczenia: (2 czerwca 2021 r. )

Poznaj las – spotkania z leśnikami

Po długim czasie obowiązywania obostrzeń Lasy Miejskie – Warszawa serdecznie zapraszają na wędrówkę po lasach. Powracają znane z poprzednich lat spacery prowadzone przez leśników - specjalistów i praktyków gospodarki leśnej.
data zamieszczenia: (2 czerwca 2021 r. )
| 1 | 2 | 3 | 4 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]