Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
W dniu 5 kwietnia 2008r. odbył się "V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek". Do turnieju zgłosiło się 68 osób, które startowały w czterech kategoriach wiekowych.

W grupie "A"
 1. miejsce - Dominik Rzeszewski
 2. miejsce - Andrzej Maciejewski
 3. miejsce - Jan Mrozowski
W grupie "B"
 1. miejsce - Kinga Pastuszko
 2. miejsce - Mateusz Gwiazdowski
 3. miejsce - SylwiaPuchalska
W grupie "C"
 1. miejsce - Stanisław Praczukowski
 2. miejsce - Jakub Chojnacki i Marcin Robacki
W grupie "D" – tzw. "open"
 1. miejsce - Manfred Munnke
 2. miejsce - Adam Skwarnicki
 3. miejsce - Mieczysław Wysocki
Najmłodszy uczestnik turnieju czteroletni Kuba Skwarnicki, któremu z wielką sympatią kibicowali zgromadzeni widzowie, otrzymał dodatkową nagrodę za wspaniałą postawę w trakcie całego turnieju.
| 1 | 2 |

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
   Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]