Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Bieg Przełajowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek po raz pierwszy odbył się 11 listopada 2004 r. Bieg w parku Bródnowskim, organizowany przez Wydział Sportu, Turystyki i Wypoczynku Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy okazał się wielkim sukcesem i na stałe wpisał się w kalendarz imprez Dzielnicy Targówek.

Ideą organizatorów było upamiętnienie w ten sposób tej tak ważnej dla Polski rocznicy jak też dbałość o kondycję fizyczną naszego społeczeństwa, zwłaszcza jego młodych obywateli oraz przeżycie emocji związanych ze sportową rywalizacją i czerpanie wszelkich pozytywnych wartości z niej płynących.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]