Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
1 i 2 grudnia 2007 r. odbyły się pierwsze z trzech zaplanowanych tej zimy - halowe zawody piłki nożnej w ramach VIII Zimowego Turnieju, które toczą się o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Całą sobotę i niedzielę hala przy ul. Ossowskiego tętniła życiem.

Zawody rozgrywali Żacy z rocznika 1996, którzy zaimponowali swoimi umiejętnościami piłkarskimi i zaangażowaniem w grę. Zwycięzcy rywalizacji otrzymali nagrody, które wręczał Burmistrz Dzielnicy Targówek - Grzegorz Zawistowski. Imprezę zaszczycili swoją obecnością m. in. Jerzy Engel z Rady Trenerów PZPN oraz Zdzisław Łazarczyk – Prezes MZPN.

26 stycznia 2008 r. w hali OSiR Targówek odbył się halowy turniej juniorów w piłce nożnej. W zawodach brało udział 14 zespołów składających się głównie z chłopców urodzonych w 1995 r. i młodszych. Zwycięzcą turnieju został Junior Radom. Reprezentanci GKP Targówek zajęli szóste miejsce. Zwycięzcy turnieju otrzymali nagrody, które wręczali: Grzegorz Zawistowski - Burmistrz Dzielnicy Targówek, prezesi klubów - Zbigniew Bucoń i Roman Soroczyński oraz Urszula Wójcicka - naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji Dzielnicy Targówek.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]