Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
20 marca 2004 w sali konferencyjno-wystawowej Urzędu Dzielnicy Targówek odbyły się I Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Targówka w szachach o puchar Burmistrza Dzielnicy p. Romualda Gronkiewicza. Uczestnikami byli uczennice i uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów naszej dzielnicy, a organizatorem nowo-powstały Wydział Sportu, Turystyki i Wypoczynku dla Dzielnicy Targówek przy współudziale Mazowieckiego Okręgowego Związku Szachowego, który wypożyczył zegary turniejowe i odpowiednią ilość kompletów do gry.

Zainteresowanie rozgrywkami było nadspodziewanie duże. W większości szkół trzeba było przeprowadzić zawody eliminacyjne. W sumie na starcie Turnieju stanęło po eliminacjach 42 zawodników w tym 4 dziewczynki.

Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim - 7 rundowym. Po każdej rundzie podawano wyniki ogólne i zawodnicy do kolejnych rund przystępowali na szachownicy odpowiadającej ich aktualnie zajmowanemu miejscu w Turnieju.

Finalistami zostali Łukasz Barcz i Maxim Gwiazda - obaj z gimnazjum nr 2.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]