Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
W sobotę, 5 czerwca, na stadionie OSiR przy ul. Łabiszyńskiej 20 odbyły się X Igrzyska Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. W tym roku wystąpiło ponad trzystu zawodników. Igrzyska rozpoczęła parada uczestników i zapalenie olimpijskiego znicza.

Każdy z zawodników miał opiekuna - wolontariusza, który pomagał mu w trakcie imprezy. W ten sposób rodzice niepełnosprawnych dzieci mogli spokojnie śledzić zmagania sportowe z trybun stadionu i dopingować zawodników. Takie rozwiązanie służy także integracji osób niepełnosprawnych z ich rówieśnikami, a czasem prowadzi do trwałych przyjaźni. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal i dyplom za udział w Igrzyskach oraz paczkę z nagrodami, które przygotowała dzielnica dzięki pomocy sponsorów.

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]