Strona główna
Dzisiaj jest: 19 września 2021
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Marta Borczyńska
e-mail:
kadencja: VIII
dyżury: zobacz
Komisje:
Nazywam się Marta Borczyńska, z wykształcenia jestem prawnikiem. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz Akademię Spółek w Szkole Głównej Handlowej.
Jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości, od 2015 r. aktywnie działam w Forum Młodych PiS Warszawa, byłam również uczestniczką cyklu seminariów dla organizacji pozarządowych młodego pokolenia pod patronatem Premiera Piotra Glińskiego. Od zawsze jestem zaangażowana społecznie, lubię pracować z ludźmi i im pomagać. Już na studiach działałam jako wolontariusz w Fundacji Academia Iuris, świadczącej darmowe porady prawne osobom, których nie stać na profesjonalnego pełnomocnika oraz w Court Watch Polska - Fundacji wspierającej pozytywne zmiany w polskim wymiarze sprawiedliwości, poprzez prowadzenie Obywatelskiego Monitoringu Sądów oraz budowanie Centrów Sprawiedliwości Naprawczej. Obecnie biorę czynny udział w tworzeniu wraz z Rządowym Centrum Legislacji Kolegium Legislacji, dla najzdolniejszych studentów prawa z całej Polski.
Dziękuję za zaufanie mieszkańcom Targówka, którzy dali mi szansę służyć naszej dzielnicy. Jestem szczęśliwa, a zarazem czuję się zobowiązana do rzetelnej pracy na rzecz lokalnej społeczności.
Zachęcam Państwa do śledzenia mojego fanpage'a na Facebooku: Marta Borczyńska - Radna Dzielnicy Targówek, gdzie na bieżąco informuję o podejmowanych przeze mnie działaniach. Zapraszam także do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail:

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa
Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]