Strona główna
Dzisiaj jest: 19 stycznia 2022
Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Dodaj do ulubionych Kontakt Książka teleadresowa Mapa serwisu Pomniejsz tekst Powiększ tekst Wersja do druku
Konkurs fotograficzny pn. „Szlak Wodny im. Króla Stefana Batorego” 02.01.2008 r.

W dniu 8 stycznia 2009 r. w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego pn. „Szlak Wodny im. Króla Stefana Batorego”. Konkurs został zorganizowany przez Wydział Sportu, Rekreacji i Zdrowia w Dzielnicy Targówek wspólnie z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Warszawie - głównym sponsorem nagród - przy współpracy Zespołu Komunikacji Społecznej w RZGW.

W konkursie wzięło udział 74 osoby, a łącznie wpłynęło 207 prac fotograficznych. Do konkursu przystąpiło: 6 szkół podstawowych w tym: Szkoła Podstawowa nr 42, Szkoła Podstawowa nr 84, Szkoła Podstawowa nr 114, Szkoła Podstawowa nr 275, Szkoła Podstawowa nr 277, Szkoła Podstawowa nr 298, 2 gimnazja, w tym: Gimnazjum nr 141 oraz Gimnazjum nr 144, 1 szkoła ponadgimnazjalna, tj. Zespół Szkół im. Piotra Wysockiego oraz jedna szkoła niepubliczna.

Celem konkursu było zapoznanie młodzieży szkolnej Dzielnicy Targówek z walorami turystyczno-rekreacyjnymi oraz przyrodniczymi „Szlaku Wodnego im. Króla Stefana Batorego Wisła – Kanał Żerański – Kanał Królewski – Zalew Zegrzyński – Narew – Biebrza – Kanał Augustowski”. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a osoby wyróżnione i laureaci cenne nagrody rzeczowe, które wręczali: Burmistrz Dzielnicy Targówek Pan Grzegorz Zawistowski, Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek Pan Zbigniew Poczesny oraz Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie Pan Leszek Bagiński.

Laureaci konkursu:

kategoria 7 – 9 lat: 1 miejsce - Dominik Raczyński 2 miejsce – Zuzanna Bukowska 3 miejsce - Dawid Ogonowski wyróżnienia: 1. Jan Jaczyński 2. Kuba Bielski 3. Natalia Bartos

kategoria 10 – 12 lat 1 miejsce – Mateusz Wyszogrodzki 2 miejsce – Filip Welik 3 miejsce – Magdalena Jóźwiak wyróżnienia: 1. Monika Karcz 2. Gabriela Świeżawska 3. Patrycja Placzki 4. Weronika Kubacka 5. Weronika Firchał 6. Agnieszka Imielska

kategoria 13- 15 lat 1 miejsce Jan Oliszewski 2 miejsce Paulina Gutowska 3 miejsce Patryk Fornal wyróżnienia: 1. Maciej Dejnacki x 2 (wyróżniono dwie prace – 1 nagroda) 2. Joanna Pawlak 3. Aneta Krzepicka

kategoria 16- 18 lat 1. miejsce Sebastian Jaszczuk 2. miejsce Szypulska Paulina 3. miejsce Daria Budzyńska wyróżnienia: 1. Mateusz Skowroński 2. Łukasz Jakubowski 3. Piotr Wrzosek 4. Oliwia Orłowska

Fundusze Europejskie Forum Przedsiębiorców na Targówku     park rzezby Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicowa Komisja <br />
      Dialogu Społecznego

system powiadomień    epuap Karta Dużej Rodziny Mazowiecka Biblioteka Cyfrowa




Budżet Obywatelski  


Serwis www.targowek.waw.pl korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą Politykę Prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. 
[RODO] Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych [dowiedz się więcej...]